• м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 136
  • aktyvf@gmail.com
Пн-Сб: 10:00 - 19:00

У кошику пусто!

Термобілизна штани чоловічі X-bionic Energy Accumulator 4.0 dark grey

Термобілизна штани чоловічі X-bionic Energy Accumulator 4.0 dark grey EA-WP05W10M
Закінчується 4100.00 4 100.00 грн.
Виробник: X-bionic
Доступність: Закінчується
Код товару: Energy Accumulator 4.0 dark grey
Колір:
Розмір одягу:

Термобілизна штани чоловічі X-bionic Energy Accumulator 4.0 - високотехнологічна чоловіча термобілизна преміум класу від швейцарської фірми X-Bionic. Унікальне поєднання інноваційних технологій і високоякісних матеріалів, яке забезпечує неперевершений рівень комфорту під час занять активними видами спорту. Термобілизна X-Bionic виграла безліч нагород на конкурсах і тестах спорядження.

Технологія:

Система 3D-BionicSphere ® в області куприка призначена для збору поту в нижній частині спини для ефективного випаровування.

Air Guides ® - забезпечують підтримку необхідного обсягу свіжого повітря, який надходить через канали Air Conditioning Channel, між внутрішнім шаром одягу і утепленими зимовими куртками.

Air-Conditioning Channel-система вентиляційних каналів, що пронизують тканину термобілизни. Вони стикаються зі шкірою, відводячи / перерозподіляючи вологу / піт і забезпечують циркуляцію повітря.

Aktiv-Bund ® - еластичний пояс забезпечує ідеальну посадку без передавлювання або натирання.

IDEO-Waistband-ідеально розроблений, ергономічно оптимізований пояс, з більш високим вирізом на спині, утримує одяг на місці навіть під час постійних рухів.

Додатковий вибірковий захист областей тіла і внутрішніх органів від переохолодження ISO-Pads ™

Хвилеподібна структура ISO-Shoulder ™ знаходиться на плечах, зберігаючи тіло теплим і вживаючи заходів проти переохолодження.

Технологія Sweat Traps ® - це не що інше, як система ефективних "пасток для поту", (саме так це словосполучення і перекладається з англійської), і, по суті, конструктивно представляє комбінацію застосовуваних для виготовлення тканини унікальних матеріалів і особливого об'ємного плетіння її волокон.

X-Impact Technology ™ - поліпшена диференційована (розумна) компресія дозволяє вирішити задачу стабілізації і підтримки м'язів, а також постачання їх поживними речовинами на всіх етапах фізичної активності.

X-Bionic ® PartialKompression-технологія часткової компресії X-Bionic ® PartialKompression ефективно знижує м'язову вібрацію, сприяє насиченню м'язів киснем і поживними речовинами. Гарантує швидке відновлення під час навантаження.

Skin NODOR ™ - теплоізоляційний матеріал, що володіє бактеріостатичними і гіпоалергенними властивостями.
Немає відгуків на цей товар.
Написати відгук
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.