• м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 136
  • aktyvf@gmail.com
Пн-Сб: 10:00 - 19:00

У кошику пусто!

Чохли, Сумки

Показувати:
Сортувати:
Параметри
Ціна  450 - 3950 грн.
Виробник
Розмір чохла для сноубордів
Розмір чохла для лиж
Чохли, Сумки


Любителі зимових видів спорту часто з настанням холодів відправляються в гори на канікули або у відпустку. Професійні чохли для сноуборд-устаткування або лиж потрібні всім спортсменам, у яких є власне спорядження.

Як вибрати сумку для лиж та сноубордів

Якісні чохли для сноубордического спорядження захищають інвентар від механічних пошкоджень, полегшують процес зберігання і транспортування.

Інтернет магазин зимових видів спорту напередодні зимового сезону надає сумки для гірськолижного інвентарю за привабливими цінами.

Коли ви вибираєте сумки для лижного спорядження, враховуйте кілька факторів.

  1. При пошуках чохла орієнтуйтеся, в першу чергу, на розміри свого обладнання. Довжина, зазначена на інвентарі, відрізняється від його внутрішніх габаритів. Щоб сумка підійшла , виберіть її на 5-10 сантиметрів довше, ніж ваше обладнання.
  2. Матеріал, з якого зроблені чохли для гірськолижного спорядження, зовні повинен бути щільним, водонепроникним і непохитним, щоб вміст не пошкодилося при транспортуванні.
  3. Шви на хорошій сумці обробляють водонепроникним клеєм. Це зроблено для того, щоб сніг і вода не потрапляли всередину, а також попереджає розрив ниток.
  4. Чохол яскравого кольору і з цікавим дизайном не тільки порадує ваше око, а й допоможе відрізнити своє обладнання від інших, особливо, якщо ви подорожуєте на літаку. Щоб точно не переплутати сумку - наклейте на неї розпізнавальну етикетку або нашивку.

Важливі деталі гірськолижних чохлів

Професійне спортивне обладнання містить корисні елементи, які спростять його перенесення.

  1. Колеса. Потрібні спортсменам, які носять важке спорядження на тривалі відстані. Зверніть увагу на коліщатка, споряджені підшипниками, - так хід буде більш рівним, а самі деталі - більш міцними на гірських дорогах і ремонтопридатності.
  2. Стяжки-фіксатори. Якщо ви не вгадали з розміром чохла, його можна без проблем скорегувати за допомогою фіксаторів. Також стяжки контролюють переміщення екіпіровки всередині сумки, щоб не викликати дискомфорт у час шкарпетки. А лижні палиці будуть надійно зафіксовані, щоб не пошкодити інші елементи спорядження.
  3. Фурнітура. Чохли для лиж та сноуборду повинні мати міцні блискавки з додатковими слайдерами і великий спіраллю. Дуже часто блискавки служать довше, ніж сам матеріал всередині чохла. Для більшої надійності кріплення виробники часто додають до слайдерам маленькі замочки - це попередить випадкове відкривання сумки.

Під час відпочинку в горах не забувайте про теплі речі. Сайт гірськолижної одягу має широкий асортимент спорядження для всіх видів зимового спорту. спеціально розроблена система збереження температури не дасть вам замерзнути навіть у сильні морози.

Встигніть придбати сумки та чохли для свого спорядження, щоб зимовий відпочинок запам'ятався приємними враженнями!