• м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 136
  • aktyvf@gmail.com
Пн-Сб: 10:00 - 19:00

У кошику пусто!

Мазі, Парафін

Показувати:
Сортувати:
Параметри
Ціна  350 - 3500 грн.
Виробник
0
 МИ КАЖЕМО НІ ЖАХЛИВОМУ ЗАПАХУ Ретельно підібрані ароматизатори забезпечують приємний запа..
На складі
3 200.00 грн.
0
Очищувач Maplus Clean використовується для очистки лиж і сноубордів перед змазкою і регенераціє..
На складі
600.00 грн.
0
Очищувач Maplus Clean використовується для очистки лиж і сноубордів перед змазкою і р..
На складі
900.00 грн.
0
Universal Hot Maplus - ідеальне мастило для теплих умов. Застосовується в діапазоні темпер..
На складі
3 500.00 грн.
0
Спрей для взуття і рукавиць Maplus SHOES GLOVES SUPER CARE проникає в матеріал і чудово захищає..
На складі
450.00 грн.
0
Спрей для одягу Maplus CLOTHING SUPER CARE - це спеціальний спрей для одягу, що забезпечує ефек..
На складі
450.00 грн.
0
Спрей-антифог McNett запобігає запотіванню гірськолижних, дайвінг масок, окулярів для плавання,..
На складі
350.00 грн.
Мазі, Парафін


Лижні мазі і парафіни - категорія засобів, призначених для підвищення швидкості їзди і загального комфорту катання. Вони забезпечують хороший захист лиж від негативних факторів навколишнього середовища. До переліку засобів, які необхідні лижникові і сноубордисту, входять не тільки мазі. Загальна назва - своєрідна данина історії. Для догляду додатково задіють парафіни (можуть відрізнятися за ступенем твердості), гелі, спреї, порошки, пасти і багато іншого.

Основна сфера застосування

Парафін і лижні мастила необхідні не тільки лижникам. Кошти також використовуються сноубордистами.

Навіщо використовувати мазі та гелі?

Якісний парафін для лиж або інший склад призначений для зменшення тертя при катанні.

Чи завжди потрібні мазі та гелі?

В цілому лижні мазі ковзання - продукти для тих, хто займається лижним спортом, сноубордом, катанням на тобоганів на професійному рівні. Новачкам всі ці кошти не потрібні.

А також можна опустити застосування мазі у разі використання пластикових лиж, доповнених насічками. останні виконують таку ж функцію, як і мазі тримання. Але на практиці модель може використовуватися виключно для прогулянок, тому що прискорення і комфорт на порядок нижче, ніж у традиційних варіантах.

Коли парафін дійсно потрібен?

Якісна мазь для сноуборда необхідна при катанні при плюсовій температурі. Без подібних засобів їзда попроосту буде некомфортною, відповідно, ще на перших порах пропаде будь-яке бажання займатися цим видом спорту.

Найзручніше купити мазь і використовувати її самостійно. Постійно носити в сервісний центр - непідходяще рішення, так як це довго і дорого. Наносити гель потрібно перед кожним катанням, а у професіоналів це може бути і кілька разів в день. Тому оптимальне рішення - розібратися в тому, що таке мазі, навіщо вони потрібні, як їх використовувати. По суті, догляд за лижами і сноубордом зводиться до нанесення необхідного складу.

Використання мазі тримання допомагає уникнути відходу бігових лиж назад під час відштовхування. Тобто все зусилля буде направлено на прискорення. Засоби для прискорення наносять саме для більшої швидкості і маневреності інвентарю.

Додатково в асортимент нашого інтернет-магазину входить інструмент для ремонту лиж і сноубордів і гірськолижна амуніція . Це спорядження необхідно для лижників і сноубордистів для комфортної та безпечної їзди, вирішення складних ситуацій на трасах. Якщо потрібна допомога, звертайтеся до грамотних консультантів. Вдалих покупок!