• м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 136
  • aktyvf@gmail.com
Пн-Сб: 10:00 - 19:00

У кошику пусто!

Інструмент і матеріали для сервісу лиж

Показувати:
Сортувати:
Параметри
Ціна  100 - 6900 грн.
Виробник
Інструмент і матеріали для сервісу лиж


Для того, щоб спорядження для занять лижними видами спорту і сноубордом прослужило довго, необхідно періодично проводити сервісне обслуговування виробів. Магазин гірськолижних аксесуарів представляє все необхідне для виконання їх ремонту. Для тих, хто непогано володіє навичками спуску з гірських схилів, обов'язково стане в нагоді мультитул. Цей інструмент для ремонту лиж і сноубордів необхідний для підняття і розпускання пружин, а також самостійного регулювання кріплень безпосередньо на схилі.

Лижники з досвідом беруть в свою подорож канторез для гірських лиж. Виробники пропонують безліч сучасних компактних моделей, які зручно упакувати в свій багаж. Щоб процес катання залишався не тільки зручним, але і безпечним для людини, після кількох спусків потрібно виконати заточку канта. Для цього знадобиться інструмент для заточування кантів гірських лиж. Він відрізняється не тільки своєю ергономічністю, а й простотою і зручним використанням. Приступати до заточування необхідно, коли на поверхні леза з'явилися щербини.

При плануванні поїздки також необхідно купити мастило для лиж . Кожний різновид цього матеріалу призначена для різних функцій. При регулярній обробці парафіном продовжується експлуатаційний термін спорядження.

  • розігріте при високих температурах речовина заповнює всі проміжки змінного пористого пластику, що впливає на поліпшення ковзання і знижує знос матеріалу;
  • через те, що місце з'єднання канта і пластика не повністю герметично, в ці зазори може потрапити волога, сприяючи появі корозії; матеріал заповнює ці порожнини.

Швидко і легко нанести парафін допоможе праска для лиж. Даний механізм сприяє гарному розігріву ковзної поверхні, тому розтоплений матеріал проникає в робочу поверхню дуже глибоко. Таким чином, зберігаються ковзаючі властивості спорядження протягом тривалого часу. Праску для сноуборда купити можна по доступною ціною в нашому магазині. Перед експлуатацією слід ознайомитися з правилами використання.

Невід'ємним інструментом для догляду за лижами вважається щітка. Вона необхідна для видалення засохлого мастильного матеріалу перед нанесення нового шару з подальшим виконанням шліфування. Ці процедури виконуються в кілька етапів, для виконання кожного з яких потрібно щітку для лиж купити різних видів. Один від одного вони відрізняються ступенем жорсткості структури, видом матеріалу для набивання, геометричною формою.

У будь-якому випадку консультанти нашого магазину допоможуть вам з вибором, щоб ваше катання приносило тільки задоволення.