• м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 136
  • aktyvf@gmail.com
Пн-Сб: 10:00 - 19:00

У кошику пусто!

Бігові лижі

Показувати:
Сортувати:
Параметри
Ціна  1070 - 4140 грн.
Виробник
РОЗМІР ЛИЖ
0
Лижі бігові Fischer BC Country Crown - універсальні бігові лижі.Fischer Country Crown - модель призн..
Закінчується
4 140.00 грн.
0
Лижі бігові TISA Elegance Women - жіноча модель для лижних прогулянок.Дерев'яний сердечник Air ..
Закінчується
1 485.00 грн.
0
Класичні лижі для початківців і любителів лижних прогулянок.Дерев'яний сердечник Air Channel, синтет..
Закінчується
2 585.00 грн.
0
Класичні юніорські лижі для освоєння техніки катання.Дорослі технології адаптовані для потреб юних л..
Закінчується
1 070.00 грн.
Бігові лижі


З кожним роком на лижних курортах додається туристів. Велика кількість людей ведуть активний спосіб життя. Але як бути починаючому лижникові, вибрати і купітьлижі бігові з величезного асортименту? Потрібно розібратися в деталях.

Різновиди моделей

Існують два типи лиж: бігові і гірські. Призначення гірських зрозуміло з їх назви - катання зі схилів гір. А бігові лижі дитячі та дорослі - це всі інші, які не належать до гірських. Їх сфера застосування багатогранна, тому спорядження підходить і для любителів, і для професіоналів.

Спорядження роблять із пластику або дерева. Пластикові короткі бігові лижі легкі і міцні і їх якість і надійність постійно поліпшуються. Дерев'яні лижі останнім часом вже не актуальні, так як вимагають більш складного догляду, а за своїми характеристиками поступаються пластиковим аналогам.

Як правильно вибрати бігові лижі

Жорсткість і довжина - це дуже важливі параметри. Комплект бігових лиж не повинен бути занадто м'яким, оскільки ковзати буде набагато складніше. Жорсткі аналоги будуть прослизати. Якщо лижі дуже довгі, ними буде складно керувати

Як визначається оптимальна жорсткість? Є, наприклад, в продажі лижі бігові в Києві, на яких вказано допустима вага лижника. Якщо на моделі відсутня така напис, потрібно враховувати, що потрібен зазор між підлогою і лижами. Під час використання спереду зазор повинен складати 40 см, а ззаду - 10 см.

М'які лижі з довгим гострим носком підходять для класичного катання. А жорсткі і короткі - для ковзанярського стилю.

Підбирають довжину лиж трьома способами:

  • виміряти свій ріст і додають 10 см;
  • витягніть руку вгору і відніміть 10 см;
  • існує таблиця для обчислення довжини лиж.

Додатково варто звернути увагу на аксесуари і допоміжне спорядження, наприклад, потрібні палиці, підбираються по зростанню, і черевики. Вони повинні бути м'якими всередині, що робить їх дуже комфортними. вони непогано утеплені. Зустрічаються моделі без шнурівки, із застібками як у роликових ковзанів, що теж дуже непогано, особливо для новачків, так як правильна шнурівка вимагає деякої вправності. Будь-які відмінно переносять негативні температури і можуть використовуватися як на вулиці, так і в критих гірськолижних комплексах.

Швидка доставка, низькі ціни, допомога консультантів - головні переваги співпраці, які пропонує наш інтернет магазин бігових лиж. А ще можна купити гірські лижі в Харкові або купити сноуборд в Києві .